Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék egy adott címre,...

Szeretnék egy adott címre, hivatalosan bejelentkezni. Hol és mit intézzek?

Figyelt kérdés
Van anyagi vonzata? Mennyi?
2010. szept. 26. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mármint lakcim bejelntés lenne?ha igen bemész a helyi polgármesteri hivatalba kitöltesz egy dokumnetumot és postázzák az uj lakcim kártyád.Költségmentes
2010. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Szerintem az okmányirodába kell menni és igazolni valahogyan, hogy mi közöd ahhoz a címhez.
2010. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Én ideiglenest szeretnék, ehhez ez kellett:

- okmányirodába időpont, papírt kitölteni, tulajjal aláíratni, hogy hozzájárul a bejelentkezésedhez,

- kérnek vagy adásvételi másolatot az ingatlanról, vagy ha az nincs mehetsz tulajdoni lapért (6250 Ft).

2010. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én két éve költöztem be a szüleim nevén lévő lakásba. Nekem az okmányirodába kellett elintéznem. Ki kellett töltetnem egy papírt az ingatlan tulajdonosaival (a szüleimmel) és ráadásul az egyik tulajdonosnak az okmányirodában is meg kellett jelennie velem. Ekkor egyből kiállították az új lakcímkártyát.
2010. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez akkor Polgármesteri hivatal függő. Csepelen tudom, hogy az ideiglenes lakcímhez is kellett a lakás adás - vételi papírja, de a tulajnak nem kellett megjelenni, elég volt, hogy én bevittem. Mezőtúron elég volt, hogy a nyomtatványt aláírta a tulaj és kész. Fizetni magáért a lakcímkártyáért nem kell, csak ha névváltozás van, akkor 500ft-os csekket adnak. A régit viszont minden esetben le kell adni.
2010. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy lapot ki kell töltened(adatok,honnan hová,stb.),személyi,régi lakcímbejelentő.

Nekem más nem kellett!

Ingyenes!

2010. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2010. szept. 27. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!