Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elektromos légfrissítő, ki...

Elektromos légfrissítő, ki miért használja az otthonában?

Figyelt kérdés

Eddig sosem volt ilyenünk itthon, mivel úgyis mindig szellőztetünk, így sosem volt kellemetlen szag itthon. De nem csak kellemetlen nem volt, hanem semmilyen sem a szellőztetés miatt. De most van egy ilyen konnektorba dugható változat, és nagy kellemes illatot ad, mintha egy jóféle női parfüm lenne. Szóval az lenne a kérdés, hogy ki miért használ ilyet? Mi értelme van?

Arra tudok gondolni, ha pl valaki dohányzik a szobában, vagy a lakásban, de nálunk még az sincs, van ahol csak a jó illat kedvéért van, nem tudom, nekem ez olyan luxus dolognak tűnik. De lehet, hogy velem van a baj. :D


2010. szept. 27. 14:05
 1/5 orsybaba88 ***** válasza:
71%

én nagyon szeretnék itthon illatosítót használni, de anya nem engedi, mert szerinte büdös:( Pedig nagyon finom gyümölcsillata van. Igaz, nem elektromos.

miért lenne luxus??

különben is, egy ilyen hónapokig kitart, havonta nem nagy luxus kiadni valamire pár száz forintot, amitől jól érzed magad...

néha kimondottan jól esik kicsit kényeztetni magunkat.

:))

de ha ezt túl drágának találod, vegyél illatmécseseket, a teamécseseket tényleg 100.- kevesebbért megkapod, és csak akkor gyújtsd meg, ha meg akarod jutalmazni magad. Pl fürdésnél, vagy egy nehéz nap után, kezedben egy pohár borral... Kb fél óráig ég, és kellemes illatot áraszt:))

2010. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, illatmécsest azért nem szeretek használni, mert azt hallottam, hogy azokban ólom van. :S
2010. szept. 27. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem régebben volt. persze, ha azt nézed nem olcsó mondjuk egy teszkó gazdis fújós légfrissítőhöz képest.

viszont ha van havonta-kéthavonta 1000ft-od, akkor megéri.

régebben nekem is volt, most kicsit össze kellett húzni azt a bizonyos gatyamadzagot, viszont ha majd jobb idők jönnek biztos, hogy újra veszek.


számomra azért fontos, hogy legyen egy jellegzetes illata a lakásomnak, pláne amikor valami új vendéget hozok. hogy rögtön jó hangulata legyen, netán meg is jegyezze, hogy tetszik neki.


egyébként meg nem tartom luxusnak, ha valaki igényes a lakására. még ilyen szempontból is.

2010. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a főbérlőm használt ilyet, amikor bejöttek a divatba, mert ő olyan, hogy minden ilyesmit kipróbál.

Hát nekem nagyon nem jött be, műanyagszaga van, ráadásul fulladtam tőle. Pedig az egyik legjobb minőségűt vette.


A mostani lakásomban dohányzunk, de mindig teljesen kiszellőztetünk utána, valamint tele van a lakás olyan növényekkel, amik megkötik a nikotint. Csak akkor van cigiszag, amikor éppen rágyújtottunk, és se a falakon, se a bútorokon nem látszik a dolog, pedig fehér minden.

Végül is valóban nincs semmi szaga a lakásnak, pontosabban saját szaga van, ami teljesen normális. Valamint az is az, hogy ezt aki benne lakik, az nem érzi, mert megszokta. Én ha mindenáron rám jön az illatosíthatnék, akkor kiteregetek a radiátorra néhány ruhát mosás után, attól friss illat lesz. De parfümözni tuti nem fogom a lakásom.

2010. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel,bár már régi a kérdésed és azóta lehet,hogy változott a véleményed.Évek óta csak nézegetem ezeket,ma vettem végül egy adagolós freshmatic-et.Nagyon tetszik az illata.Majd kíváncsi leszek meddig tart és ha majd mondjuk munkából jövök haza feltűnik-e az illat.Mert ma egész nap itthon voltam és tulajdonképpen érezni csak akkor éreztem,amikor épp fújt.Lényeg,hogy azt akartam írni,nem vagy/voltál egyedüli,aki luxus dolognak tartja.
2013. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!