Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bent a börtönben hogyan...

Bent a börtönben hogyan edzenek hogy mindig kigyúrtak?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy bent van tabletta is( valahogyan beviszik ), de azon kívül, amiről én tudok az tolodszkodás az ágy szélén, fekvő, seprűnyél, húzodszkodás. De van valami ami nagyon hatásos?

2022. okt. 29. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Van sportterem is
2022. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Van konditerem és fekvőtámaszozhatnak akár a földön is meg lehet már azelött is kipattintották magukat mielött bekerültek.
2022. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A mai börtönök kis túlzással egy wellnesszálóval érnek fel.
2022. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Áá, szóval van konditerem, akkor miért edzenek mégis a cellában? Tudom hogy nem lehet mindig kondiba menni. Meg arra kell fizetni?
2022. okt. 29. 20:50
 5/7 A kérdező kommentje:
*.( bocs, oda pont kell)
2022. okt. 29. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy adott idő, amikor mehetnek a börtönön belül bármerre. Börtöne vállogatja. Amúgy van könyvtár is :) nem feltétlenül kell gyúrni. Amit én tudok, 2 börtönt az egyik a Csillag a másik Márianosztra, ott komplett konditerem van, amit használhatnak. Igaz biztonsági megoldásokkal, h rá van hegesztve egy láncra a súlyzó pl...
2022. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Való igaz, van kondi terem, de senki ne úgy képzelje, hogy heti 3x oda eddzeni jár mindenki. Havi 1x lehet bejutni, ha nagyon jól viselkedik Gazsi és szuper gyorsan varrja a rendőrségi/honvédségi pólókat.


A többség bent a körletben tréningez: emelgetik az ágyat miközben a többiek rajta ülnek, fekvenyomás, helybenfutás, felülés, ilyeneket képzeljetek.


Fegyház, börtön, fogház. Járkálás csak a fogházban van, a másik kettőben sokkal keményebb a szigor.

2022. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!