Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Huzatos beltéri ajtó szigetelé...

Huzatos beltéri ajtó szigetelése vagy új ajtó cigiszag ellen?

Figyelt kérdés

Olyan selejtes szobaajtóm van ha odaállok mellé érzem, hogy minden irányból fúj be a szél. Ez nem is lenne probléma, ha anyám nem lenne láncdohányos. Amikor rágyújt, tömény füstszag árad be a szobámba az ajtóréseken keresztül és elegem van a bűzből. Sajnos középiskolás vagyok, ezért az elköltözés nem opció, a cigiről nem akar leszokni, a ház elé nem akar kimenni (akkor egész nap kint állhatna).


Ajtót nem akar cserélni, azt mondta rendeljek az ajtóra valami szigetelőt, majd kifizeti. De milyen szigetelő van, ami az ajtó minden oldalát szigeteli? Eddig csak olyat találtam ami alul szigetel és az nem elég. Amúgy az ajtó fa és van ilyen "gumi" rajta de semmit nem ér.


VAGY elmennék dolgozni és vennék egy normális ajtót magamnak, de van egyátalán olyan ami huzatmentes?



#ajtó #szigetelés #huzatmentes
2022. nov. 4. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A civilizált megoldás az lenne ha nem cigizne a lakásban vagy csak egy helyiségben.

Ajtószigetelésre ilyen esetben szerintem a legjobb a szivacsos ajtó szigetelő,ahol nagyobb a rés ott duplán,triplán is lehet rakni.Szépen felveszi a rés alakját,rendelj elegendő mennyiséget.

[link]

2022. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni gumi változatot is

[link]

de ez talán akkor jobb ha viszonylag állandó a rés nagysága

2022. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Csak ez miatt mennél dolgozni?
2022. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!


Igen, csak ez miatt mennék dolgozni, mert nem tudom hogy dolgozhatok-e 15 évesen és hogy oldanám meg suli mellett. Sajnos az egyetem/kolesz még messze van, addig valahogy ki kell bírnom itthon ebben a füstben.

2022. nov. 4. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, 16 évesnek kell lenned.
2022. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!