Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyek a rögzítő csavarok a...

Melyek a rögzítő csavarok a Zanussi ZWG 1100M típusú mosógépnél?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy műszaki zseni, ezért kérem a segítségeteket. Ma hozta a futár az új mosógépem, a leírás azt írja, hogy a 4 rögzítő csavart ki kell venni. Én a mosógép hátulján látok 4 "nagy" csavar, de az nem a dobot tartja? Nem mertem kivenni. Van ilyen mosógépe valakinek? Segítsetek.
2010. szept. 28. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a 4 hátsó csavar lesz az. Igen, az tartja a dobot, de az a csak a szállítás miatt van.
2010. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Ha az tartja a dobot és én kiveszem azt a 4 csavart, akkor mi fogja tartani a dobot? Meg fog leesni?
2010. szept. 28. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor szerelő volt nálunk, láttam szétszedve. Nyugi tartja valami. Nem vagyok hozzáértő, ezért nem tudom részletesebben leírni.
2010. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A csavarok azért vannak hogy szállítás közben ne ugráljon a belső ...a forgó dob házastól... ,és ezt ez lerögzíti ez a 4 csavar.

Egyébként : A dobházat alulról/felülről és lengéscsillapító(k) és rugó(k) fogják fel és amikor pl centrifugál a gép akkor ez szabad mozgásteret ad a komplett belső szerkezetnek és nem fog emiatt ugrálni az egész mosógéped,szétverve a járólapot,fürdőkádat,csempét stb.

2010. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kiszedtem a csavarokat, minden oké, működik.
2010. szept. 29. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!