Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pennyben milyen mosógélt vegyek?

Pennyben milyen mosógélt vegyek?

Figyelt kérdés

Pennybe járok, nincs autóm és az van közel.

Régóta veszem a 4 literes Persil Color Gel XXXL-t. Most egyre drágább minden. Elkezdtem a legolcsóbb Pennys sampont és tusfürdőt venni. Elégedett vagyok vele. Mosószerből viszont nincs saját márkás. A Biopon meg a Tomi minimálisan olcsóbb.

A gélt preferálom de nyitott vagyok a mosóporra is. Öblítőt nem használok. Azért is szeretem a Persilt mert illatos, de nem túlságosan. A bőrömet sem irritálja.

Van még a közelben egy Tesco Express is. Lehet ott kéne mosószert vennem. A Tescos mosógél nagyon olcsó. Rossz emlékem van a nagyon olcsó mosógélekről. Anyám mindíg valami olcsó cuccal mosott. Foltos és szagos maradt a ruhám, a bőröm is folyton viszketett. Ez már rég volt, de a Tesco hiperolcsó termékektől kicsit tartok.

Mit használtok így a válság idején?



2022. nov. 16. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:
A nagyon olcsó alatt azt értem hogy kb. 400Ft/liter. Közben a többi már 2.000Ft/liter körül jár. Olcsóbbat szeretnék, de a Tesco gyanúsan brutálisan olcsó. Persze ki tudja, lehet hogy az is jó. Jobb lenne valami arany középút.
2022. nov. 16. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:
2022. nov. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
amilyen van készleten és ami árban is megfelel
2022. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persilt veszek. Próbálkoztam a saját márkás mosószerekkel, vagy a szagokat nem tüntette el, vagy a foltokat nem mosta ki rendesen.
2023. szept. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!