Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Göncz Árpád városközpont...

Göncz Árpád városközpont milyen környék?

Figyelt kérdés
Beszeretnék költözni egy egész szép tégla lakásba, szép panorámás kilátása van és elvileg jó környék. Tényleg jó környék vagy veszélyes?
2022. nov. 19. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Utcat irj. A Goncz Arpad varoskozpont az igazabol az Arpad hid pesti vegenel van, meglehetosen valtozatos hazakkal, a legtobbje panel amugy.
2022. nov. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Atlagos, nem kifejezetten veszelyes, de mindenfele ember megfordul arra, metronal ahol aluljaro van, ez altalanos dolog. Nem egy elit kornyek, de nem is a budapesti bunozes kozpontja :D

Nem kell naponta attol tartanod, hogy megvernek, kirabolnak, nyugi.

2022. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Zajos.
2022. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Az Pest egyik prolinegyede volt, végig, a Váci úttal. Most sem egy palotanegyed. A Váci úttal párhuzamosan, szinte végig gyárak voltak. A váltáskor elvtársak lenyúlták azokat. Kádár kerülete volt. Azért is, hogy a kommunista ügynk, hataáruló Gönczről nevezték el.
2022. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
#4 meselj, mi a baj? Trianon is nagyon faj, igaz-e?
2022. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Néhányszor jártam arra, nekem jó helynek tűnt. Persze zajos, büdös, de Budapesten mi nem az?
2022. dec. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Szoktam arra járni, nem egy királyi negyed, de nem fognak megverni.
2022. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Laktam ott egy évig 2017-ben, akkor sem volt rossz (bár idegesítő volt, hogy gykorlatilag se egy étterem, se egy kávézó, és a bevásárlási lehetőségek is limitáltak voltak), de az új irodaházakkal sokat fejlődött a környék, látom most is gyakran járok arra. Én mondjuk nem vennék ott lakást, mert nekem nagyon benn van a vársoban, és inkább a nyugisabb zöldövezetibb környéket részesíten előnyben de ez egyéni preferencia kérdése. Messze nem a legroszabb választás, pláne egy csendesebb részen, szép kilátással, és tényleg jó a közlekedés :)
2022. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%

5.


Neked a holokauszt?

2022. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Hintalow ***** válasza:
66%

Eh, szerintem neki nem trianon fáj, hanem úgy en bloc az èlet 😀

Amúgy jó környèk, határozottan jót tett neki, hogy a lepukkant buszpályaudvar helyère odaèpült az agóra irodaközpont, nagyon más emberekből áll azóta az ottani környèk 🙂

2022. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!