Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha két telek van a nevemen,...

Ha két telek van a nevemen, használhatom mindkettőről az áramot egy telken?

Figyelt kérdés
Két szomszédos telekről van szó, mindkettőnek megvan a maga villanyórája. De az egyiket gyakorlarilag csak irodának használom munkához, minimális fogyasztással. A lakásban viszont többet fogyasztunk mint a rezsicsökkentett mennyiség. Arra gondoltam hogy a szomszéd telekről egy hosszabbítóval rákötnék pár nagyobb fogyasztót, mint fagyasztó, hűtő, így mindkét telken a limit alatt maradhatnék. Csak nem tudom, nincs-e erre valami jogi megkötés esetleg.
2022. dec. 16. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne.Lakossági áram díjat fizetsz erre is .Lehetne ez a mérőhely akár 20 km rel távolabb 1 másik településen .
2022. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fene tudja, miért lenne. Sok olyan bürokratikus döntéssel találkoztam már aminek sok értelmét nem látram, de attól még létezett. Gondoltam inkább kérdezek, nehogy belefussak valamibe.
2022. dec. 16. 17:02
 3/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Értem én hogy miért kérdezed, de ha most ezt nem írtad volna ki, meg nem mondod senki ismeretlennek hogy ezt így csinálod, akkor mégis honnan tudta volna meg bárki is, hogy te ezt csinálod?
2022. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!