Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vissza folyhat a melegvíz a...

Vissza folyhat a melegvíz a billenős fürdő szobai csapon keresztül a hideg víz hálózatba ?

Figyelt kérdés
Sajnos a következő történt ki akartam cserélni a hideg víz sarok szelepét a konyhába deh sajnos ragasztva volt nem vettem észre és le törtem 😔 ugye el Zàrtam a hideg vizet a meleget nem . A párom amikor este elment fürdeni közép állásba volt a billenős csap a fürdőben és amikor megnyitotta azt vettem észre hogy áll a víz konyhába ahol az el tört sarok szelep is van... Vissza folyhatot a meleg a víz ....sajnos le ázott a szomszéd is ...
2023. jan. 3. 03:30
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Úgy érted, hogy a hidegvíz cső gyakorlatilag nyitott? Akkor bizony simán.
2023. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen nyitott még sajnos .... Délután jön a vizes 🙏
2023. jan. 3. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát persze simán visszafolyik.
2023. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze, ha egy üres csőre rányitod a 4 baros viznyomást, bizony csurran cseppen a túlvégén
2023. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a keverős csapok középállásban vizet engednek át a másik oldalnak,és ha az az oldal nyitva valahol,akkor bizony kifolyik ott a víz. Erre figyelni kell,mert elázhat a lakás,ha sokáig használják így.
2023. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!