Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi ez a hang a fal mögül?...

Mi ez a hang a fal mögül? Olyan mint egy rezgő telefon vagy mint egy fúró.

Figyelt kérdés

Évek óta hallom, de mindig úgy voltam vele, hogy majd elmúlik, meg nagyon ritkán zavart, de most már nagyon idegesít.

Egésznap lehet hallani ezt a jelenséget. Kb 3 mp-ig zúg aztán abba marad, változó időre. Általában mikor nagyon rákezd, akkor fél órán keresztül 5 gyors 3mp-s szakasz, aztán 1 perc szünet és megint 5 és így tovább. Aztán van, hogy órákra abba marad.

Elalváskor szokott zavarni, mert az ágyom mögötti falból hallom. Mögöttem a fürdő szoba van. Olyan mintha kb plafon magasságból hallanám.



2023. jan. 6. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Társasház?
2023. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves szomszéd telefonját állandóan hallom, rezeg az egész lakás kis túlzással...panel.
2023. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, vidéki kertes ház.
2023. jan. 6. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ott a fürdőszoba, akkor a vízcsövek nagyon jól tudják vinni a hangot, pl valameiyk szomszék kikopott csapjának berregését. Családiban lakom, a szobámnak pedig közös az egyik fala a fürdővel, és hallottam mikor a szomszéd vízóraaknájában szétment a cső.

Zárd el a főcsapot és enged le a vizet, utna hallgatózz megszűnik-e a zaj?!

2023. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs valami nejlon a tető alatt? Nálunk a szabadba kilógó széle ad ki ilyen hangot, szeles időben.
2023. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
4-esnél a pont. Öreg, vagy trehányul beépített vízvezetékek nagyon tudnak rezonálni.
2023. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!