Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beépíthető gázos sütőm van A...

Ritaanya kérdése:

Beépíthető gázos sütőm van A hétvégén oldalast sütöttem,már akkor éreztem,mintha füstszag lenne. Aztán tegnap este vettem észre,hogy a sütő alatt lévő bútorlap ki van égve, konkrétan lukas és fekete, szenes.Mi okozhatta a problémát?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
A meleg. Valószínűleg a bútorlap nem bírja a meleget, örülj hogy nem kapott lángra. Ellenőrizni kell, hogy mit bírnak, mert ez nagyon veszélyes dolog.
2023. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Nincs beállítva a gázláng magassága.

Hívj egy szerelőt.

2023. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez már nem új dolog.Kimaradt 1 hőszigetelő .
2023. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokáig tart amíg a hő így megégeti a bútorlapot. Rosszul van szigetelve a sütő, az a probléma. Nálam nem melegszik tőle a bútorlap! Egyetlen probléma van a beépíthető gázos sütővel, hogy már mondhatni nem létezik, nem gyártják!
2023. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gázos sütő nincs is hőszigetelve jóformàn, a gáz égéséhez 8x légcsere kell, ezt valahol be és sz égésterméket(ami forró) el kell vezetni. Ezért van rajta csomó lyuk.

Létezik beépítési előírás, amit a gyártó megad.

2023. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradt a hőszigetelő lemez.

Vagy tönkrement a hűtőventillátor, ami keringeti a sütő háza körül a levegőt.

2023. febr. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!