Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel gyújtják be a grillsütőt?

Mivel gyújtják be a grillsütőt?

Figyelt kérdés
A lidlben volt régen ilyen fehér gázolajszagú kocka, amivel a grillt lehet begyújtani. Kb 3-400 forintba került és kb 10 gyújtáshoz elegendő volt. Ma már nem találtam a lidlben és megkérdeztem egy eladót, hogy van-e, de nem értette miről beszélek. Meglehetősen sértően beszélt, mintha a világ leghülyébb kérdését tettem volna fel, és jóformán kiröhögött.

2023. febr. 13. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem grillgyújtónak nevezik.

Én is ilyennel szoktam.

2023. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
grill gyújtó folyadék, van szinte mindenhol( tesco,lidl,aldi,spar stb.) sőt még a nagyobb benzinkutakon is..bár ott kissé borsosabb az ára.
2023. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem folyadék, hanem szilárd halmazállapotú. Egy nagy tábla fehér csokihoz tudnám hasonlítani, amit könnyű darabokra törni.
2023. febr. 13. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Százas,Eurós ,Goods market, boltokban kapni
2023. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező

Ha van a boltban akkor ott van ahol a gyufákat is lehet venni - nem a kasszánál, hanem a polcokon.

Vannak eladók akik nem képesek normálisan válaszolni, mindegy mit kérdezel, nem kell velük foglalkozni! Nálunk egy gyógyszertáros ilyen, annyira bunkó mód reagál, teljesen mintha hülye lennél csak mert kérdezel valamit. Lazán kijelentette, hogy amit kérek az nem is létezik blablabla - közben hazamentem és ott volt a polcon a kiürült doboz, pontosan azzal a névvel amit kértem tőle. Következő alkalommal nem tőle vásároltam, ennyi.

Grillgyújtó a neve és korábban volt a Lidl-ben is.

[link]

Alágyújtós vagy grillgyújtó kocka, netán gyufafejes grillgyújtó neveken tudod megtalálni más boltokban.

[link]

2023. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért fontos Neked, hogy szilárd legyen? A szinte bárhol kapható begyújtó folyadékokkal mi a baj?
2023. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg tudni kell begyújtani, papírral és fával. Sokkal jobb illatú a kaja valami jó bükkfával grillezve, és ára szerint használhatod a grillszenet is, elég néhány szétszórt darab, hogy mindig legyen elég parázs, ne kelljen készülőben levő dolgokat leveszegetni csak mert kell rá fa. Tehát amikor cserélsz, előbb raksz rá jópár kétujjnyi vastag fát, és persze pihensz, míg leég. Az illat miatt megéri. Nyilván a valódi megoldás egy jó smoker erre, de nagyon jó részeredményeket érhetsz el egyszerű eszközökkel is, csak mert szánsz időt fára.
2023. febr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!