Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért érzek füst szagot a...

Miért érzek füst szagot a szobámban?

Figyelt kérdés
Az egész lakást bejártam, de csak az én szobámban érzek füst szagot. Nagyimmal élek. Azt mondta semmi bajom nem lesz, nyugodtan aludjak el, én mégis meg vagyok ijedve :/

2023. márc. 2. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat, akkor elmondom, hogy nem a füst az amitől félned kell (kellene) hanem aminek nem érzed a szagát, a szén-monoxid.

Nem azért mondom, hogy most megijedj, hanem mert a füstszag nem feltétlen jelent olyan gondot amitől tartanod kell.

Azt nézd meg mi van a szobádban!

lehet, hogy szellőztetéskor került be a füstszag kívülről. lehet, hogy te magad hoztad be a ruháddal amit levettél vagy valami holmiddal és azt érzed. a füst beleívódika szövetekbe. Ahogy lehet, hogy valami falrésen, szellőzőn keresztül jut be hozzád olyan füst szaga ami nem is ott a környezetedben van.

Szellőztess ki alaposan, nézd meg a holmijaidat nem-e azoknak van füstszaga! De ha továbbra sem érzed megnyugtatónak akkor egyszerűen ma aludj a nappaliban! Néha nem véletlenül történnek dolgok és érdemes hallgatni a megérzésre - persze az esetek többségében nem derül ki semmi rossz hiszen vagy nem is volt oka ennek az érzésnek, vagy mert pont amiatt nem történt meg a rossz, mert elkerülte az illető azzal, hogy megtette amit kellett.

2023. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van kèmèny a szobába, èrezheted a kátrányt.
2023. márc. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs kémény
2023. márc. 3. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Végül mit csináltál este?
2023. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs kémény/kályha a szobádban, akkor lehet, hogy covidos vagy.

Én akkor éreztem mindenféle fantomszagokat, leginkább hagymaszagot, kocsiban, lakásban.

2023. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 Igen, ez is opció, de akkor nem lenne az, mint a kérdezőnél, hogy csak abban a szobában érzi - érezné mindenhol.

Nekem szokott olyan lenni, hogy penész szagát érzem, de az olyankor megy velem mindenhová, vagyis nem valós szagot érzek, nekem van egy egészségügyi problémám aminek az egyik jele az ilyen fantom szag érzete időnként. A covid után gyerekemnek volt, hogy hetekig rossznak érezte a szagokat amíg újra meg nem tanulta őket felismerni. 8 hónapig nem volt normális szaglása, fél évig semmit nem érzett a szagokból. Szóval értem mire gondolsz, de szerintem most nem ez a helyzet.

2023. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Ezzel azért "vitatkoznék" egy kicsit. Amikor én covidos voltam, nem mindenütt és mindig éreztem a hagymaszagot, csak bizonyos szagokat fordítottam át hagymaszaggá. Ilyen volt a megszokott mosószerem és az öblítőm, meg az autóban a illatosító. Néha a dezodorom is.

2023. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont nem csak én, hanem nagyim is érezte a szagot. Elaludtam este. Reggel még éreztem, aztán elmentem itthonról, majd mikor haza jöttem, már nem éreztem. Voltam én is covidos. Azóta sokszor nem érzem a szagokat :/
2023. márc. 3. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!