Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tároljátok a gyúródeszkát?...

Hol tároljátok a gyúródeszkát? Lakótelepi a lakás, a régi gyerekkoromban látott, a konyha asztal lapja alatt van számára hely nem játszik.Valami jó ötlet esetleg?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ehhez kell a régi asztal is .Sok féle lakótelepi lakás van.
2023. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jogos. Csak pult van a konyhában.

Most a legnagyobbat a kamrában a falhoz támasztva tartom, ezt szeretném valahogy megoldani. A közepesnek és a kicsinek varrtam egy zsákot, ennek az egyik oldalán van hely a nyujtofának is. Ez is a fal mellé van beállitva.

Arra gondoltam kellene találni egy falra szerelhető tartót, amiben mind a három elférne.

2023. márc. 20. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Nincsen gyúródeszkám, pont a tárolása miatt.

Szilikon lapot vettem, azt szoktam vagy az asztalra vagy a konyhaszekrényre kiteríteni és azon dolgozok ha gyúródeszkára van szükség.

Annyiban rosszabb, hogy ezen a szilikonon nem lehet vágni, mert a szilikont is szétvágod. nekem most kezd szétesni miatta, cserélnem kell, sikerült elvagdosnom a múltkor véletlenül három helyen.

2023. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Csináltattunk asztalossal akkorát, hogy beférjen a kétajtós szekrénybe, oda sínt tetettünk és oda csúsztatom be.
2023. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kamra falába üssél szöget,és akaszd rá.
2023. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld. Akkor, ahogy már én is sejtettem, kész megoldás nem igazán lesz, marad az asztalosnál rendelni egy ilyen tartót ami rögzíthető falra.

A 'felakasztásos' módszer már nekem is eszembe jutott, csak attól féltem, hogy a nyujtófát akadályozná a spárga, amikor nyújtok rajta.

Ha elhasználódnak ezek, azt hiszem én is szilikont fogok venni, egyszerűbb a tárolása. Pár évig még kitartanak azért ezek.

Még egyszer köszönöm mindenkinek.

2023. márc. 20. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 A nyújtófa végére csak egy kicsi spárgát tegyél ami nem zavaró hosszúságú!

használj a falnál egy kampót, S alakú köztes elemet ami felül a fali akasztóhoz kapcsolódik, lent meg a nyújtófa kis spárgájának a hurkába.

Ilyen S alakú, kb. 10cm hosszú akasztót találsz könnyen sok üzletben.

2023. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szekrény polca alá rögzített két sínbe betolható.
2023. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!