Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten belül jó háztartási...

Budapesten belül jó háztartási bolt? vagy akár online?

Figyelt kérdés
Szingli srác vagyok, egyedül lakom, kb másfél éve lakom a fővárosban, de még nem nagyon fedeztem fel semmit. Szükségem lenne olyan helyekre, ahonnan jó áron és viszonylag nagy választékban tudok háztartási eszközöket venni: Műanyag tálak, fűszertartó kosárkák, csipeszek, dagasztó tálak, edények, serpenyők, esetleg gépek, apróbb praktikus eszközök (pl savanyúság leszorító, otthoni fermentáláshoz). ki akarom maxolni az ilyen háztartásos, életmódbeli dolgokat. Olyan helyek is jöhetnek, ahol jó minőségű fűszereket, fűszernövényeket, zöldség gyümiket is lehet beszerezni. Elsősorban a fizikai boltok érdekelnek , preferált a 13. kerület, de ha van valami bevett online helyetek, akkor az is működhet.

2023. ápr. 10. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én inkább ezeket kínai áruházban venném, ha szeretnél esetleg olcsóbban kijönni.


Jó minőségű fűszerek: Mindenképp török boltok, a Keleti mellett is van egy. Ott konkrétan van szedd magad lehetőség is. Bár nyilván az áruk sajnos nem olyan, mint a boltié. :)

2023. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el az Asia Centerbe, ott mindent megtalálsz.

Amúgy bármelyik kinai jó, de az asiaban rengeteg bolt van egymás mellett

2023. ápr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, megvan-e még, de ahogy a Margit híd irányából megyünk a Széna tér irányába, jobb oldalon (nem tudom, milyen körút, mert nem vagyok pesti), van egy pontosan a leírásodnak megfelelő üzlet, egy háztartási bolt féle. Úgy félúton lehet az említett két helyszín között, és azt hiszem, egy sarkon.
2023. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ápr. 28. 21:16


Vasedénybolt, és egyik legdrágább. Akkor már inkább én is a kínai üzleteket javaslom.

2023. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!