Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak a darazsakkal?

Mit csináljak a darazsakkal?

Figyelt kérdés
Panelházban lakok, a kisszobámban nyár óta vannak darazsak, vagyis most egy ideig nem voltak (kb 2 hét) de újra előjött 1-2. pedig az ablakot nem szoktam kinyitni, amúgy is elég szr, mert ilyen kinyomós ablak, és nem lehet rá szúnyoghálót tenni:( na mindegy, egyébként még rovarírtót is használtam az ablak körül, a szekrények mögött, de hiába:( Történt már ilyen valakivel? ja és darázsfészket nem látok.
2010. okt. 9. 08:31
 1/3 Victory82 válasza:
Szia!A nagyimnál is vannak,ilyen pici darazsakra gondolsz,ugye?Ő is panelban lakik a 9.-en.A virágok közt bújtak el neki,nálad vannak a szobában virágok?Lehet,hogyha a virág eltűnik,eltűnik a darázs is.Mamámnak ez segített:)Egy próbát megér!Üdv.Viki.
2010. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fújd le őket gázspray-vel.
2010. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nincs virág, és bazi nagy darazsak:))

mindennap befújtam a szobát de mindegy:(

2010. okt. 11. 15:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!