Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Én vagyok a társasház számla...

Én vagyok a társasház számla aláírója. Amennyiben szeretnék lemondani erről a posztról, mennyi az átfutási idő ? Vagyis mikor nem kapok már számlákat aláírásra?

Figyelt kérdés
Borzalmas volt a közgyűlés ! Csak azért, mert meg mertem kérdezni a képviselőt, hogy miért emeli meg a közös költséget, próbáltam tételesen átvenni vele minden megemelt tételt , pár ember nekem támadt. Nekem ebből elegem volt ! Azt sem tudják, hogy mit szavaznak meg, de azért felemelik a kezüket.
2023. máj. 27. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezért is adtam el a társasházi lakásaimat, a sok birka minden emelést megszavaz, és nem veszik észre hogy így is eltűnik minden pénz.
2023. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amint más lesz hivatalosan megnevezve aláírónak, nem tehozzád fog menni.

Amíg nincs másik ember akihez küldjék addig oda fog menni amit ismernek egyetlen személyként.

2023. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én már nem szeretném aláírni a túlárazott számlákat ! Fenyegetve éreztem magam , ahogy a képviselő viselkedett velem ! Senki nem áll mellém, a lakók megszavazzák a nem tudják mit !
2023. máj. 27. 10:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Mivel nem érzem magam biztonságban, hol tudok jelentkezni a MS 13 -hoz? Más kiutat nem látok ! Be vagyok fenyítve, de nagyon ! Nincs segítségem és nincs pénzem ! A rendőrséget és navot hagyjuk, tehát marad az MS 13.
2023. máj. 27. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ezt az MS 13-at nem emlegetted, addig azt hittem hogy valós a kérdés.

Troll.

2023. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amikor be vagy fenyítve és látod, hogy a számvizsgáló bizottság két tagja szövetkezik, és én vagyok a harmadik akit nem vesznek be, és az kántálják, hogy engem ki kellene lőni a Holdra és a képviselő nem hagy szóhoz jutni, és az emailek egy részét olvassa csak fel a nyilvánosság előtt , nem az egész levelezést, igen nem vagyok biztonságban ! Valakitől kell kérnem segítséget! Te kihez fordulnál ? A Bírósághoz? A számlák legálisak első ránézésre, és én vagyok a rosszindulat mert megmerem kérdezni, hogy mi az oka az közös költés emelésnek ?A háború megint ? Nem érzem magam biztonságban Ki segíthet ? Adj egy tippet ! Elfáradtam és nem bírom ezt a megaláztatást amit csináltak velem ! Mondj valakit, akit segítséget nyújt!
2023. máj. 27. 11:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy legyek öngyilkos ?
2023. máj. 27. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen add be a felmondásod.
2023. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beadom! És utána ? Már ott tartunk, hogy félni kell a képviselőktől?
2023. máj. 27. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!