Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki gyárt otthon szódavizet és...

Ki gyárt otthon szódavizet és miben?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sodastream segítségével gyártók a szódavízet.
2023. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sodastream segítségével gyártom a szódavizet
2023. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most kaptam egy SodaStar nevűt. Hát ez nem való semmire, vagy nem tudom használni. Egy másiknál olvasom, hogy 3x, max. 5x nyomhatunk, na de milyen hosszan. És mi történik, ha többször nyomom. Régebben a pohár vízbe nyomtuk a szénsavat, az a készülék sokkal jobb volt emlékeim szerint. Arra már nem emlékszem, mi történt vele, de elég hamar kikerült a garázsba. Ez majdnem "mentes", amit ezzel gyártok.
2023. jún. 4. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk azt hiszem Aldis van talán, teljesen jó.

Nyomjad többször és hosszabban... Ki kell tapasztalni neked hogy jó. Nálunk a férjem pl. 7 viszonylag hosszút nyom, én 4-5-öt max. Ízlések és pofonok, de szerintem előnyös, hogy mindenki annyira bubis vizet csinál magának, amilyet akar.

Ha túl hosszan nyomod, akkor "ki is fúj", szóvál rá lehet érezni.

2023. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Próbálkozom.
2023. jún. 4. 23:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Kegeratorban kis corny Carbonator tetővel
2023. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom, ezek komoly készülékek. Az enyémet visszaadom a "feladónak", nem való semmire.
2023. jún. 6. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!