Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pepita ez egy vicc?

Pepita ez egy vicc?

Figyelt kérdés
nyilván első oldalon már csupa jó vélemények róla a neten...gyors,pontos megbizható,ez egy vicc???? több dolgot rendeltünk,hogy egyszerre szállitsák. mindenre azt irja,hogy kiszállítás 2 nap alatt. már egy hét eltelt,mire ráírtunk miért nem jönnek,és most írták vissza,hogy elnézést,de a csősátor akciós termék,már elfogyott. igy is kérjük a fészekhintát? ha nem írunk,észre se vették volna ,várhattunk volna ,mert ki se hozzák a terméket. de ajánlhatott volna másik terméket,mert találtunk másik sátort szintén 10 ezerért. arra azt írta,csak külön tudja szállítani,tehát mindegyik szállítását külön kéne kifizetnünk. oké a fészekhintát kértük,de azt is már rég elhoztuk volna aushanból vagy máshol ,igazából megbántuk,soha többet nem rendelek netről annyira kiábrándultam.hülyének néznek vagy mi? és várhattunk volna,ha nem írunk soha nem szólnak. másnak bevált a pepita.hu?
2023. jún. 14. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kínai gagyi áradat. Nem vicc.
2023. jún. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer rendeltünk eddig csak, láttunk rossz véleményeket a sok jó közt, nem mertem előre utalni, de nagyon jó áron volt a cucc, utánvéttel kipróbáltuk, másnap hívtak, hogy postára adják pedig 6 napot írt a rendszer, meg is lepődtem, 3. nap megkaptuk rendesen befóliázva, uh elégedett voltam.
2023. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az oldal nem lenne rossz,mert jóval olcsóbb pár dolog.De a kommunikaciojuk nulla,és a Sophia depot ot kerulni kell..
2023. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!