Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyakori, hogy a kukásautó...

Gyakori, hogy a kukásautó bedarálja, elnyeli a kukát?

Figyelt kérdés

2023. jún. 29. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez inkább ritka ,vagy meg sem történik.
2023. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 47. ***** válasza:
90%
Nem
2023. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Zalában három-öt hetet van használva a szemetesünk, mégis három évente újat kell vásárolnom, mert mindig szétverik valahogyan a kukások. Székesfehérváron, ahol lakunk, ott több, mint húsz éve nem kellett ezzel foglalkoznom.
2023. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem darálja be.

A kukások amikor leemelik a kocsiról, akkor egyszerűen fejmagasságból odaverik a földhöz. Nálunk is állenadón repednek, törnek a kukák. Megfigyeltem már többször is, hogy teljes erőből oda...ák.

2023. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kellett meg emiatt uj kukat vennem szerencsere, 15 eve hasznaljuk a jelenlegit.


De az igaz, hogy dobaljak oket, ezt mar en is szemelyesen lattam parszor a sajat kukanknal is…de meg birja, egy tores nincs rajta :D

2023. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Neurock válasza:
Mi van? Hallgattad a Balázsék-at?
2023. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hallgattam a Balázsékat, de úgy hiszem a kérdést az elött írtam ki.
2023. júl. 9. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!