Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretném lecserélni a kukámat...

Szeretném lecserélni a kukámat (kertes ház). Lehet esetleg igényelni ingyen vagy vennem kell? A régi elhasználódott.

Figyelt kérdés
2023. júl. 8. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én vettem a házam és undorító volt a kuka, bementem a hulladékos céghez. Közölték hogy erre a címre ők már adtak ki egy kukát, több nem jár. Ezt lehet használni az örökkévalóságig. De ha kifizetem kicserélik.

Inkább bementem a boltba, vettem egy ugyanolyan kukát a régit meg kib.sztam a kert végébe. Ha visszakérik azt megkaphatják.

Ha már fizetnem kell akkor legyen az enyém a kuka.

2023. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk 10 évente ingyen cseréli a városgazdálkodási vállalat. A helyi szemetes céget kell megkérdezned, mert náluk van ez nyilvántartva, és ők tudják mennyi időnként kérhetsz ingyen cserét.
2023. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk meg kell venni.Az elszállítás költsége a nagyságától függ.
2023. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk cserénél fizetni kell nincs ingyen sehogy.Úgy látszik települése válogatja

Nagyjából egy áron adják az áruházak is.

2023. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Az FKF nekem ingyen cserélte amikor jeleztem, hogy kirepedt az alja.
2023. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor települése válogatja. Megérdeklődöm.
2023. júl. 9. 10:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. júl. 9. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Nálatok van-e benne chip?...mert azt is át kell majd raknod!

Én először a Jófogáson,és a Marketplace-n nézném meg,-hátha van viszonylag jó,olcsón...bár ilyenkor cefréző időszakban vagyunk=D

2023. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, van, fel van matricázva.
2023. júl. 9. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!