Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az emberek hányad része...

Az emberek hányad része tudja, hogy melyik szélességi körön él? Egy finn tisztában van vele, hogy ők a 60.-tól északra élnek vagy hogy Rajka az egyetlen település a 48.-tól északra?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 16:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint GY-M-S vármegyében a legészakibb és így...
2023. júl. 16. 16:38
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:
Fogalmam nincs. Nem lennék vele sokkal előrébb hazánkban
2023. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok vele tisztában, kellene? Merem feltételezni a földrajz tanárok mindegyike tisztában van vele, ill. azok a diákok is, akik épp most tanulják ezt, azon kívül hacsak nem vág ez valami módon a szakmájába és/vagy érdeklődési körébe valakinek, szerintem az hazánkban nincs ezzel tisztában, de nem is gondolnám, hogy ez az ált. műveltség része kellene, hogy legyen. Az, hogy a finnek ennyire tisztában vannak vele, szerintem magyarázható az éghajlatukkal, tehát abban az országban ahol nyáron egyszerre van meleg (azaz valóban nyár) és olyan hideg, hogy a segged is befagy, nyilván más súlya van ennek az információnak, pontosabban van súlya. No meg talán azért is, mert velünk ellentétben van tengerük... e kettőre tudnék tippelni magyarázatként.
2023. júl. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a tudás, hogy milyen szélességi körön élek, milyen létfontosságú teendőm ellátásához szükséges? A villany, vagy az internet szolgáltatóm fogja kérdezni tőlem? Vagy a mentők diszpécsere mikor rosszul leszek?
2023. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én északibb vagyok, mint te bibibi


Mondá egy ózdi egy rózsadombinak

febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!