Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Véleményt kérnék az INTEX...

Zigó László kérdése:

Véleményt kérnék az INTEX 28620 akkus medenceporszívóról?Használható-e 10m3 medencéhez?

Figyelt kérdés

#medence porszívó
2023. júl. 19. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:

A leírása alapján igen. az van benne, hogy max. 5,4m átmérőjű medencéhez ajánlott és kb. 50 perces működéshez elég az akku feltöltése.

Ha valaki használt ilyet engem is érdekelne, hogy jó-e, mert nekem is kellene.

2023. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez mind bóvli.

A mellékelt zsák ugyanis kizárólag a nagyobb szennyeződéseket fogja fel, a többit átereszti és olyan a látványa, mintha nagy por lenne körülötte.

2023. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2 Akkor nem jó nekem sajnos. Pont ezt a finom port kellene kiszednem a medence aljáról.

Van medence porszívónk, de a medence új és ennek más a csatlakozója, pedig ugyanazon cég ugyanakkora medencéje - csak pár évvel újabb termék. A medenceporszívót viszont nem lehet hozzá csatlakoztatni ahogy a korábbihoz lehetett. Reméltem, hogy megúszom egy ilyen változattal, de akkor ezek szerint erre nem jó.

2023. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha sűrűbb szövésű zsákot tennék rá?
2023. júl. 20. 05:16
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Sok hiábavaló kísérletezgetés után csináltam egyet magamnak, sima alsószívású olcsó búvárszivattyúból.

Mindössze rá kell szerelni egy nyelet amivel mozgatni tudod a medence alján, és a rádugott slagon át kivezeted a koszos vizet a medencéből.

Kb. 5 perc alatt az összes kosz kiszívható így és csupán 1-2 cm-nyi vizet kell majd pótolni.

Ha olyan a medencéd, hogy nagyon rátapad a szivattyú és nehéz mozgatni, akkor érdemes valamelyik megunt gyerekjátékból a kis műanyagkerekeket rászerelni úgy, hogy a szivattyú csak pár mm-rel emelkedjen csak meg.

Ez nem csak, hogy működik, de örök életű, olcsó, és mindig tiszta a medence alja.

Pl.

[link]

Sok sikert hozzá.

2023. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 Szuper ötlet!

Megbeszélem a párommal, mert ilyen búvárszivattyúnk amúgy is van a medence leeresztéséhez.

Köszi!

2023. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2023. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az INTEXnek mekkora az átmérője?Rá lehet-e húzni az 1 mikronos csoda zsákot?
2023. júl. 20. 17:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Hallottak-e a csodazsákról? Vélemény?
2023. júl. 22. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!