Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Feljelenthetem a szomszédot,...

Feljelenthetem a szomszédot, mert a 2 kutyáját a lépcsőház elé hozza ki póráz nélkül? Ha igen, ő feljelenthet, hogy amíg dolgozom, az én kutyáim egyedül vannak abban a 9 órában utazással együtt?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró és veszélyes, hogy a két kutya kint van szabadon, amíg ők a másik szomszéddal pletykálnak órákat, munka helyett. Az egy más kérdés, hogy miből élnek, nem érint, de naponta kihozza a kutyákat, amelyekből egyik az nagy és szabadon vannak engedve. A lépcsőház ajtó meg ma is nyitva volt. Mi van, ha megyek ki az enyémekkel és meglátják egymást, az összes kicsi ugat, övé is és a nagy meg bejön vagy ott lent jön oda és harap az enyémekbe? 1 harapás és vége a kutyámnak. Várjam azt meg és akkor tudok tenni valamit? Délutáni séta előtt állandóan ki kell lennem az ablakon, hogy vajon kint vannak-e és ha süt a nap, semmit sem látni. A nagy egyszer rámugrott, mert a kicsi ugatott. De ne kelljen már lassan, óvatosan kilépnem a lakásból, mert nekem dolgom van és alapból gyors tempóban közlekedem.

Már utálattal néznek rám, mert egyszer mondtam, hogy nem szeretem annyira a nagy kutyákat, főleg ha nem is ismerem. Na meg azért sem szívlelnek, mert sokszor látják, hogy megyek a dolgomra bájcsevegés helyett. Nincs kedvem veszekedni , de legalább 1 évig még itt kell laknom és nyugalmat szeretnék, ha megyek kutyákat sétáltatni, nem rettegve akarok elindulni.

Ők meg tudnak ellenem tenni azzal, hogy a kutyáim 9 órát vannak egyedül?


2023. júl. 20. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

"Nyugalmat" akarsz?

Már most nincs nyugalmad.


Kutyát 9 (!!!) Órára a lakásban hagyni(?) Hova ürít?

Veled is azt kellene csinálni, hogy 9 orán át nem mehetsz wc-re.

Hogyan ereznéd magad?


Minek olyannak kutya, aki 8 órában dolgozik és lakásba zárja az ebeit.


Ne jelentgess te senkit.

Másban a szálkát, magában a gerendát, ...

2023. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerűen megtiltanam a társashazakban a kutyatartsast. Soha senki nincs tekintettel a másikra. Tisztelet a ritka kivételnek.


Két IQ bajnok kutyás viszont most összeakadt... 😂😂😂

2023. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mivel egyedül vagyok velük és dolgozok , nem tudok mit csinálni. Más hogy oldja meg ? Nem mindenki munkanélküli vagy teheti meg , hogy otthonról dolgozzon.
2023. júl. 20. 23:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Van letéve kutyapelenka, ha kell nekik wcre menni, szükség esetén. Tudják használni , ha esetleg kell. Általában, ha hazaérek, akkor megy rá csak az egyik pisilni.
2023. júl. 20. 23:48
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Fel.aszta az idegeimet a kérdező..minek az ilyennek kutya? Nem csodálom, hogy egyedül él..
2023. júl. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Társasházban ne kutyázz
2023. júl. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha egyedül vagy egy lakásban, nem kell kutya.
2023. júl. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem voltam egyedül ezelőtt. Most akkor dobjam ki őket és soha többet ne legyen kutyám, mert egyedül vagyok ?
2023. júl. 21. 08:04
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Ideje lenne megtanítani a kutyáidnak, hogy nem ugatunk , ha meglátunk másik kutyát. Ha ez sikerülne, már nem mozdulna rá a lent lévő kutya. Utána lehetne beszélni a másik kutyással, hogy legyen szíves, amíg kimész, fogja meg a nagyot, mert kissé tartasz a nagy kutyáktól.

Talán így sikerülne megkönnyítened a sétáltatást.

2023. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azok is ugatnak. De utcán miért kell póráz nélkül lennue kutyának, kutyás lépcsőház előtt? Az más téma, hogy ők hiába vannak többen a kutyákra, negyed ennyit sem sétálnak..
2023. júl. 21. 10:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!