Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meg éri kaposvárra költözni?

Meg éri kaposvárra költözni?

Figyelt kérdés
Munkavállalás szempontjából milyen Kaposvár?
2023. aug. 13. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én elköltöztem onnan épp a gyatra munkalehetőségek miatt.
2023. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2023. aug. 15. 17:38
 3/7 anonim válasza:
100%
Én nem rég költöztem Kaposvárra munka miatt. Tetszik a város, kedvesek az emberek.
2023. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan Ózdról megéri Budapestről nem.
2023. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
35%
Nagyon belterjes város mindenki ismer mindenkit kb. Ha ez téged nem zavar és van egy jól fizető állásajánlatod akkor gyere.
2023. aug. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem több ismerősöm is oda költözött pont a munka miatt. Nekem maga a város tetszik de a hangulat nem. Én most csak át járok oda hetente, de kib@szott idegesítő hogy nem lehet be menni egy boltba úgy hogy valaki ne kérjen pénzt vagy cigit :D nyílván nem adok. Meg az a sok tiktokon nevelkedett fiatal ahogy ordítoznak egymással hát az is gyönyörű bár ez mindenhol így van. Szerencsére nekem vidéken is jól fizető állásom van alig várom már hogy ne kelljen át járnom Kaposvárra…
2023. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát rengeted vendégmunkás, migráns lepte el újonnan a várost, nekik megérte!
2023. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!