Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » GLS mennyire foglalkozik a...

GLS mennyire foglalkozik a csomagméretekkel? Lemérik?

Figyelt kérdés
Lenne egy csomagom amit nem tudok kisebbre csomagolni, de így nem fér bele a GLS 300cm-es összkörfogatába. Ha úgymond lecsalok itt-ott 5-5 cm-t, azt ellenőrzik?

2023. aug. 25. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen igen, mivel attól is függ a szállítási költség!
2023. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam. Köszönöm
2023. aug. 25. 08:02
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha pár centikről van szó, azt nem! Nem méregetik!
2023. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
DE, ha itt összese 10 centiröl van szó, az már eggyel nagyobb méret, azaz a következö árkategória!
2023. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jófogáson keresztül adnék el egy nagyobb dolgot. Becsomagoltam, a méretei 55x55x90cm.

A kalkulátor szerint 310cm

Ha lecsalok belőle 5-5cm-t. Akkor pont eléri a 300-at.

2023. aug. 25. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A sofőr/átvevő nem szokott sz@r@kodni.
2023. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Soha nem foglalkoztak még vele. Pedig többször is volt, hogy végül nagyobb dobozba csomagoltam, mint amire megrendeltem a szállítást. Mondtam is a sofőröknek, hogy pár centivel nagyobb, de mindig csak legyintettek. Ha szemre nagyjából stimmel, akkor nemigen lesz vele probléma. (Azt mondjuk nem lehet kizárni, hogy aki hozzád megy, annak pont rossz napja van, és elkezd kötözködni.)
2023. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4 Értsd már meg, hogy senki nem méregeti!!! Az ilyen görcsös szabálykövetőket még élek nem értem meg... Kit izgat, hogy nagyobb kategória??? A GLS futárnak arra nincs ideje, hogy elköszönjön, nem hogy nekiálljon méregetni! Ami evidens, ami jóval nagyobb méret, ami szemmel láthatóan meghaladja az adott kategóriába tartozó méretet, annál nyilván szólnak, de 5-10 centin nem múlik a történet!
2023. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Küld különleges csomagként. Drágábban, de elviszik.

Csalni nem lehet, a csomagszortirozó gépek azonnal "kidobják" a méreten túli csomagokat.

2023. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!