Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet leadni a bontott...

Hol lehet leadni a bontott üveggyapot hulladékot?

Figyelt kérdés

Már a környékem 50km-es körzetében felhívtam kb. minden hulladékudvart, hogy ha náluk nem is de adjanak valami kontaktot, senki nem tud semmit, senki nem segít……… 9 zsákról van szó, ki fogom b.szni a kommunális hulladékba és sz.rok bele az egészbe. Ebben az istenverte országban semmit nem lehet elintézni.


Szóval…. A kérdés adott.


2023. szept. 16. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Osztán hol a környéked?
2023. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Baranya
2023. szept. 16. 20:18
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Az egy eléggé tág környék nem? Akkor ki a szemétszállító cég a településeden?
2023. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biokom. Őket kérdeztem, nem kaptam segítséget
2023. szept. 16. 20:24
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Régebben egy kocka sörrel el tudtam intézni ilyeneket az egyik hulladékudvarnál (szintén Baranya). Volt ott egy full alkesz csóka, az árvák könnyét is megitta volna. De most már ő sem meri megcsinálni hogy nem ír be valamit... szép új világ.
2023. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
3-as jóhogynemmár centi pontos koordinátákat kérsz...
2023. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 Na hát ezaz… esküszöm még fizetnék is valami összeget, csak ne az udvaron legyen a ganyé. 2 hete próbálom eltűntetni, de az lesz a vége hogy egyik este szépen a városban eltűnik a francba.

Már legalább 30 telefonom volt ezzel kapcsolatban, de az új törvényekre hivatkozva senki nem tud semmit. Vicc ez az egész ország….

2023. szept. 16. 20:32
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondom ezt természetesen úgy, hogy külföldön kb. 1 hónapja ismerősömhöz jöttek a szakik és amit bontottak azt vitték is el…
2023. szept. 16. 20:33
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem mond egy település nevet, akkor nehéz rá mondani bármit is.

Nálunk DTKH van. Náluk az ásványi gyapot kommunális hulladéknak számít. Ergó mehet a kukába is, illetve 300Ft-ért ha hozok tőlük töblet zsákot, akkor tehetem abba. Felújításnál keletkező hulladéknak jó.

Konkrétan már mindent töblet zsákba teszek ami nem veszélyes és nem sitt. Ez a legolcsóbb megoldás.


Zsákold be, nyomd össze amennyire lehet és kisebb adagokban dobd a heti kukába. Nem veszélyes, mivel be van csomagolva és kis mennyiség, így szívni se szívja majd senki.

2023. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Építési hulladékot bevesznek mindenhol.
2023. szept. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!