Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit kér a szerelő a...

Mennyit kér a szerelő a digitv-s parabola leszereléséért, szerződés felmondása esetén?

Figyelt kérdés
Mivelhogy állítólag igazolni kell, hogy "szakember" végezte eme bonyolult műveletet...
2010. okt. 18. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Passz !

Én upc-s voltam,amikor lemondtam,csak a beltérit,a távitányítóját,és kábelt/scart/kellett visszavinni.

Digiéknél másképp van ?

2010. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ők jönnek ki leszerelni ? Úgy tudom, szerződés szerint ennek fix dija van, 20.000 Ft-ra emlékszem. Nézd meg a honlapjukon, ott minden dijat közölnek.Mi ingyen kapjuk a kártyás egységet, ezt vissza kell majd adnunk,amit vagy ők visznek el vagy nekünk kell odavinni.Ezen kivül van az antenna.Érthető,ha azt akarják, ne kontár működjön, mivel ezeket a szerkezteket máshol fel fogják szerelni, s ha nem jól szerelték le, megsértettek valamit stb. akkor a következő ügyfélnél nem fog működni.Legjobb, ha a saját szerelőjüket keresitek meg.
2010. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lavórt+a fejet nem kell leszerelni, csak a beltérit és a tartozékait kell leadni.Legalább is idén tavasszal nálunk így működött.
2010. okt. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi költözünk, és megkérdeztük, hogy vihetjük e tovább, természetesen megtartva az előfizetést. Azt mondták, hogy igen, és a leszerelés-felszerelés díja 2.000 vagy 2.500 Ft! Ráadásul Szigetszentmártonba költözünk, tehát nem is Budapest területére kell autózni a szerelőknek!

Lejárt a hűségidő, és utána mondtátok fel a szerződést, vagy még a hűségidő alatt? Mert akkor lehetséges, hogy többet kérnek!

Hívd fel őket!

2010. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem volt hűségidő.Azért váltanánk vissza upc-re, mert ott most akciósan olcsóbb, csak 2000, a diginél meg 2900.

És a upc-t lehet nézni 3 tv-n is...azért ez nem mindegy...

Ez a 20.000 szíven ütött...ugye ez csak vicc...:)

A honlapjukat már néztem, onnan tudom az ÁFSZ-ből, hogy le kell szerelni a parabolát is, és a szerelőnek szignózni kell, hogy tényleg ő szedte le.

Namost, hogy ez a saját szakijuk vagy külsős azt nem vágom, de hogy ők megvágnak pár ezerrel így-vagy úgy, az tuti.

Na mindegy, majd akkor felhívom őket.

2010. okt. 19. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem viccként irtam a 20.000 Ft-ot.Erre emlékszem,de ez egyáltalán nem biztos, lehet, hogy ez egy átköltözés le és felszerelési dija.Csak azt tudom, hogy borsosnak találtam. Az ÁSZF-ben a végén megtalálsz minden dijat, igy a leszerlését is.A Digi egyébként már 2500 Ft-ért is nézhető, csak a Sport 1 és 2 nincs benne ebben a csomagban, bár tény, hogy valóban csak 2 készülékre köthető. Viszont a UPC-ről nagyon sok rosszat hallottam.Nekünk edddig a DIGI szerelőkkel nagyon jó tapasztalatunk volt, a megbeszélt időben kijöttek,és pénzt sem kértek a munkáért.
2010. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!