Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Máshol is fizetni kell a...

Máshol is fizetni kell a rakodásért?

Figyelt kérdés
Sódert akartam venni a helyi tüzépről, és azt mondták, hogy 10 ezerért kiszállítják a városon belül. Mondom nem kérek szállítást, mert platós furgonnal jöttem, csak rakodják meg. Erre azt mondja, hogy csak a saját teherautójukat rakodják, és ha el akarom vinni akkor lapátoljam fel, vagy fizessem ki a 10 ezret az egy köbméterért.

nov. 16. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sehol nem dolgoznak ingyen.
nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rakodás, mérlegelés, bizonylat díja megáll 500-1000 Ft/tonna környékén a bányákban. Tüzép lehet, hogy többet kér, szóval a 10 ezer akár reális is lehet 8-10 köbméterért.
nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Ez aranyos kérdés.

Azt ugye tudod kérdező,hogy egy munkavállaló se szerelemből dolgozik.

Lehetsz te akármilyen csinos,helyes vonzó nő,sehol nem fognak neked ingyen dolgozni.


Régen dolgoztam hasonló helyen,ott azt csinálták a vevők,hát nevezzük őket "úriembereknek"...


Hogy elküldték a terhes feleségüket,ezek az "úriemberek".


Nyilván,hogy meglágyítsák a szívünket és arra apelláltak,hogy majd ingyen be pakolunk neki.


Ha pedig nem voltunk hajlandók ingyen dolgozni, beirtak minket a panaszkönyvbe.

nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan kérték a lóvét.
nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

Primitív kereskedői hozzáállás, van hová fejlődni. Ausztriában a kereskedelemben dolgozók a s*gged is kinyalják, mert első a vevő.

3-as neked külön gratulálok.

nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!