Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy régi légkeveréses...

Igazmondo2 kérdése:

Van egy régi légkeveréses kerámialapos Zanussi tüzhelyünk,amit nem használtunk.most bekötésre került,de a sütője nem müködik.mi lehet a baja?szakember segitségét kérem.

Figyelt kérdés

nov. 17. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Külön kell bekötni.

De típus, fotó stb nèlkül, semmi konkrètumot nem lehet mondani.

nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerű oka is. Nekem a sütőm (más márkájú) nem működik, ha nincs az órája beállítva akármilyen időre. Áramszünet után is újra be kell rajta állítani az időt.
nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsit hasznos.sajnos nem tudom a tipusát,mivel elveszett róla a matrica.fotót hogy rakjak fel.
nov. 18. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Feltöltöd a fotót egy kèpfeltöltő oldalra, aztán ide a linket berakod
nov. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Zanusszi ZC 615 CE


Ez a tipusa.megtaláltam.

Fotót nem tudtam felrakni.

nov. 18. 09:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy lett bekötve? 1 fázisra, vagy 3 fázisra? A kijelzők égnek, van áram? Vagy nincs egyáltalán?
nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3 fázisra lett bekötve,csak a sütő nem működik..ill.egy kicsit melegszik.szeretek sütni,és most bosszant hogy nem tudok.
nov. 18. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Bekötès: 1-2-3 pont a 3fázis; 4-5 a nulla;aztán a vèdő.

Egyik gombod a sütő hőfok, másik a sütő funkció. Tud időzitett ki vagy be kapcsolást is, időre sütèst.

[link]

Itt a használatija. Igaz orosz, de nekem a telefon fordítja automatikusan online.

nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves szakember😉 köszönöm a tanácsot és a linket.Érthető volt,reméljük sikerül a sütőt beinditani.további szép napot és jó egészséget.
nov. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!