Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szobanövényeket hol lehet eladni?

Szobanövényeket hol lehet eladni?

Figyelt kérdés
Elkoltoznek, es nem tudom magammal vinni a novenyeimet. Sok van, es mar adtam barataimnak es csaladomnak, es szeretnek eladni nehanyat. Tudja valaki hogy hol lehetseges? (Nem tudom online eladni, mert nem tudom elszallitattni oket, félek hogy megsérülnek)Esetleg lehet olyat hogy online eladva a növényt személyesen adom át? Léteznek növényvásárok ahol el lehet adni?

nov. 29. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen online oldalon, akár MarketPlace-en is, meghirdeted és odaírod, hogy csak személyes átvétel, szállításban nem tudok segíteni.
nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Facebook-os szobanövényes csoportokban pl. Szállításban nem tudsz segíteni, azt írd oda. Ennyi.
nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán és jofogas-on is vannak ilyen hirdetések. Az a "probléma" továbbra is fennmarad, hogy ha az érdeklődőnek sokat kellene oda-vissza utazgatnia, akkor az üzlet nem jön létre.
nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A közeli virágboltba?
dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A virágboltban ingyen se veszik át.

Marketplace-en meg Jófogáson szoktam hirdetni növényeket. Ami nagyobb és különlegesebb (meg a bolti ár harmadáért adom), azért eljönnek (közepes városban), van, hogy még közeli településről is. Kisebbekért még helyből is ritkán, pedig azokat is a bolti ár harmadáért adom. Postázva elkelnének, de az emberek valamiért úgy gondolják, hogy a csomagküldés ingyenes. Mikor leírom az árakat, onnantól nem írnak vissza...

Szóval, ha városban laksz, meg lehet próbálni hirdetni személyes elvitellel. Faluban is, hátha egy-kettő elmegy, csak nem szabad nagyon beleélned magad. Az a jellemző, hogy személyes ismerősök pénzért csak azért se veszik meg, még ha idegentől megvennék is. De ajándékba ismerősök is elviszik, ha Facebookra rakod.

dec. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszokat, meg fogom probalni
dec. 1. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!