Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A felszálló és leszálló...

A felszálló és leszálló csőhöz tartozó radiátorok elzárása után, mégis csobogó hangot ad a fel-leszálló cső. Mit tehetnék h. végre csend legyen? Hisz tudtommal elzárás u. abbakéne hagyja, még, ha levegős is. :O panel révén szó ...

Figyelt kérdés
érdekes mód eddig sose csinált ilyet. :( már szétbőgtem az agyam annyira érthetetlen. azóta van-lett ez, amióta fölém új lakó került. :O ünnepek előtt nem jön jól a plusz kiadás, főleg mostanság. Aki tud Mindenképp reagáljon. Üdvözlő-Köszönettel :)
dec. 13. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen plusz kiadás?

Szólsz a gondnoknak, hogy gond van a fűtéssel. Vagy ő nézi meg, vagy a távfűtősök.

dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját radiátorodat zártad el, nem a felszálló csövet, mert a többi lakó szeretne fűteni. Mi érthetetlen? A radiátorod mellett van egy megkerülő függőleges cső, az csobog. S akit bőgésig idegesít a viz csobogó hangja, ott valami nincs rendben. Milyen plusz kiadás? Hívsz egy csobogásmentesítőt?
dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Le kell légteleníttetni a rendszert. Ez a gondnok, vagy a közös képviselő dolga.
dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Levegő van valamelyik feletted lakó radiátorában, azt mozgatja az áramló fűtővíz, ami messzire tudja vinni a hangot. Kérd meg a felső szomszédokat, hogy légtelenítse ki a fűtőtestjeit.

Ha ez megvan és nem szűnik meg a zaj, meg kell kérni a távhőszolgáltatót, hogy ellenőrizze le az épület fűtési rendszerének töltöttségi szintjét, ha kell töltsenek rá vizet és légtelenítsék központilag a lépcsőházatokat.

dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek. A tehetetlen düh miatt sírok már és az idegességtől. Jeleztem Közösképv.nek : annyit szólt h. nem kérhet minden 7en légtelenítést 40.00Ft-ért. A fürdőben a fel-leszálló cső hideg, nálam jó meleg a fűtőtest, a szomsz.nál viszont már megint jó hideg lehet. ... lehet miattam a baj-gond? mert úgy tudom h. a fel-leszálló cső gondja-baja, nem az én saram. Üdvözlettel- Minden Jót. -már csak felettem van lakó.- eddig nem volt fels. szomsz. valsz. ezért nem jött elő a probléma. ...
dec. 16. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a te gondod, ha a fölötted lakónál nem megy az a fűtés.

Ha neki gondja van, bokszolja le ő a közösképviselővel.

dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon Köszönöm a segítő hozzászólásokat, jól jött,

mert már napok óta hibáztatom magam, h. te jó ég mi lesz így

a fagyosabb idő-k-ben. ...

ugyanis Közösképv. csak azzal tud jönni h. nem lehet hetente légtelenítést kérni 40.000Ft-ért valamint azt se tudta megmondani h. az esetleges rendszerürítési díj kb.ra mennyibe kerül-ne. ... a nyugdíjas fels.szomsz. albérlő pedig még észre se-m vette h. val.színű hideg a radiátja. Úgy h. remélem a legjobbakat, hisz a fel és leszálló cső működőképtelensége nem az én saram, most már én is úgygondolom. Üdvözlettel- Mindenkinek. ...

dec. 16. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!