Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel csúszászmentesítitek a...

Mivel csúszászmentesítitek a lebetonozott udvart?

Figyelt kérdés
só ugye kizárva.
dec. 17. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Fahamu, forgács.
dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Le van rendesen takarítva...
dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem gondoltam ,hogy ilyen semmiség miatt is lesz beszólogató...ha a munkám miatt távol vagyok,hogy takarítsam le h&lyegyerek!?!?!?!?
dec. 17. 13:05
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Ha a munkád miatt távol vagy, mit zavar, ha csúszik, hülyegyerek?
dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
egyszer csak hazaér 1normális ember,de te ezt nem értheted.
dec. 17. 14:14
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Nekem zeolit van, azzal szoktam felszórni. Egyébként hiába van letakarítva, ha deres az éjszaka.
dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
2-es vagyok. (4-es nem én vagyok) Nem akartam beszólni, szimplán válaszoltam a kérdésedre. Én úgy síkosságmentesítek hogy letakarítom a betont rendesen. Ha nincs rajta hó, meg jég, akkor nem csúszik. Ennyi. A deres éjszaka miatt meg nem csúszik annyira mint a letaposott hó/jég (borda). Amig felszórod, addig le is lehet takarítani. A szóróanyagot is tárolgatni kell, meg utána takarítani. Olyan lesz a hely mint az ukrán front miután leszórod és megolvad. Aztán még az asszony is leordítja a fejedet ha beviszed a szutykot. Összességében véve kevesebb munka a rendes lapátolás mint a szórás. 45 év tapasztalata mondatja velem ezt. Éltem a 80-as években amikor nem ilyen pics.nyi telek voltak.
dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, már miért lenne kizárva a só, de komolyan? Olcsó, könnyű beszerezni, környezetbarát, és a legegyszerűbb módszer!

Miért akarsz egyből bonyolultabb alternatívát keresni?

dec. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Só az minden csak nem környezetbarát.
dec. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Aztán az osztrákok mégis telibesóznak mindent is... pedig ott még az olajfinomító is liliom illatút füstöl.
dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!