Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A házirend megszegése büntetés...

A házirend megszegése büntetést von maga után. Ezt olvastam a lépcsőházban. Mivel büntethetne meg a közös képviselő?

Figyelt kérdés
Nem gondolnám, hogy a közös képviselőség valami hatóság lenne. Vagy lemaradtam valamiről?

dec. 20. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Feljelenthet.
dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
1 hétig te takarítod a lépcsőházat.
dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a házirend szerint nem tarthatnál a közös tárolóhelyiségben tűz- és robbanásveszélyes dolgokat, de te ott tartod a megtankolt robogódat. Először valószínűleg szóvá teszi majd a közös képviselő, de ha ennek ellenére sem állsz ki onnan vele, szól a tűzoltóságnak, azok meg kiszámláznak egy pár százezres tűzvédelmi bírságot. A büntetést a társasház kapja, ami aztán jogi úton tovább terheli a szabálysértést elkövető lakásra, személyre.
dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
én azt tenném, hogy egy kellemes színű bankóval megajándékoznám, és megkérném a közös képvielőt, mondjon erről valamit. Ne sajnáld erre a jattot.
dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a szabályzatban benne van, akkor az is benne van, hogy mi a büntetés. Szerintem a társasháznak nincs büntetési joga. A tűzoltó büntetést sem hajthatja be szerintem
dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondoltam, hogy ha mondjuk este kilenc után nem szabad a mosógépet használni vagy a folyosón dohányozni és én mégis megteszem akkor mit tud csinálni érdemben.
dec. 22. 06:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez max rendőrség kihívás lehet. A házmesternek sose volt hivatali jogköre.
dec. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!