Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha a WC-n ülve hallom, hogy...

Ha a WC-n ülve hallom, hogy az alattunk lakó szomszéd beszélget vagy veszekszik a feleségével, akkor evidens, hogy ők is hallják, ahogy én a WC-n "produkálom" magam?

Figyelt kérdés
Évek óta szenvedek emésztési zavarokkal, és súlyos székrekedéssel. Ha sikerül is a dolgomat végeznem, az sajnos eléggé feltűnő hanghatásokkal jár... Kínos belegondolni abba, hogy ebből az alattunk lakó mindent hall, de hát mit tehetnék ellene?
dec. 23. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra figyel vagy nagy csönd van náluk, akkor hallatszódik
dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Igen, lehet hallani.
dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem fog megnyugtatni, de igen. Mi mindent hallunk a felső szomszédtól, ha egyszerre vagyunk a wc-n. A hányás meg a hasmenés hangja olyan, mintha kb nálunk ülne a wc-n de éjjel egy sima pisilést is hallani.
dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leszarom a szó minden értelmében. CU-m van, napi 200x fingok meg 4-5x megy a hasam néha. Azt hallanak, amit akarnak. Ha nem tetszik költözzenek el. XD
dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam a vécén másoknak a (konyhai, közlekedői) hangos beszédét, kiabálását hallani, és ezeket a lakás más pontján tartózkodva is van, hogy hallom, de a vécézésüket csak akkor, ha én is vécén vagyok. A szobában még nem hallottam meg, hogy kakil a szomszéd.
dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Na és? Miért zavar ez téged. Szard le nagy ívben. Szó szerint.
dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

"de hát mit tehetnék ellene?"


A WC hátfal mögött vannak a csőrendszerek. Nézzél rá. Nincs beöntve teljesen a beton. Ahol mennek felfelé a csövek.

Fújd ki a réseket tűzgátló Purhabbal...

dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kínos belegondolni abba, hogy ebből az alattunk lakó mindent hall"

Ha a hanghatásaidat követően hangos nevetést, vagy kuncogást nem hallottál még soha, akkor a szomszéd konkrétan leszarja, hogy milyen hanghatásokat hall a budi felől.

dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!