Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fel szoktátok díszíteni a fát...

Fel szoktátok díszíteni a fát már 24-e előtt is?

Figyelt kérdés

Most 23-án este sétáltam egyet a környéken. Családi házas, kertvárosi városrész. És azt látom, hogy több helyen, tehát nem csak egy egyedi eset, hogy már áll a szobában a feldíszített fa.

Nekem ez olyan furcsa... mi mindig 24-én díszítjük a fát, általában délután.

Nálatok ez hogy van?


dec. 23. 17:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem is lesz fa,csak fenyő ágak.
dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%
Mi 24-én már a húsvéti tojásokat festjük.
dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
66%
nálunk december 3 óta van fa :D
dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
:O Nem veszti el így a karácsony a jelentőségét, ha több mint egy hónapig ott a fa?
dec. 23. 17:43
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Mi a tegnap díszítettük fel a gyerekek kérésére. Itt Németországban a környéken már advent első napján minden ki van díszítve. Amúgy 24-én szoktuk.
dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Általában nem, most a gyerekek kérésére igen.
dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
83%
nem veszti el. nekem egész decemberbe karácsonyi hangulatom van. meg én január elején már leszedem.
dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Gyerekkoromban, amikor fát is, meg gömböket is csak december közepétől lehetett kapni, akkor csak 24-én díszítettük fel a fát. De most, amikor egy nagyáruházban már október végétől lehet a karácsonyi kellékeket kapni, és ádvent kezdetére már tulajdonképpen el is unom a karácsonyi hangulatot, most már mindenhol karácsonyi dizájn van november elejétől. Miért éppen nálunk ne legyen az? Már ádvent kezdetén feldíszítjük a házat. És a fát hét elején beállítom, és minden nap díszítünk rajta. Már tegnapra készen lett.
dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%
FEl. Úgysem 24.-én született jézus.
dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Nem dísztünk fát. Minek ünnepeljem egy vadidegen illető születésnapját.
dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!