Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jawa mustang átalakítás?

Jawa mustang átalakítás?

Figyelt kérdés

egy olyan kérdésem volna főként olyanhoz aki valamennyire ért is hozzá hogy lehetséges e egy 50 es mustangot úgy átalakítani hogy a saját blokkja helyett belerakni vagy egy másik erősebb ötvenes motor blokkját vagy pedig egy nagyobb cc motort pl 125 ccm -eset. ha igen mit javasolnátok ami kevesebb mókolással megoldható? a cél annyi lenne hogy erősebb legyen és tudom egyszerűbb venni egy másik motort és kész de én ezt szeretném átalakíttatni.

Vagy esetleg felfúrni a blokkját érdemes? vagy valaki tud esetleg egy linket küldeni mondjuk egy 70 es 90 es blokkhoz. vagy még egy gondolatom volt hogy esetleg egy simson tuning blokkot belerakni 70 vagy 90 ccm eset.(ahhoz ha tudtok linket és lehetséges pls vaalaki küldjon). a cél egy olyan gép lenne ami egy 75 kilós embert dinamikusan tud vinni eléggé hegyes dombos vidéken, végsebességre pedig egy olyan 90 lenne a legjobb.

előre is möszönöm a válaszokat.



jan. 5. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept, mindenképp bütykölni kell, az biztos, hogy a saját blokkját nem erőltetném felfúrással.
jan. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sinsonokból láttam párat amibe am6 vagy rotax 123 blokkot raktak. A gyárival nem mész sokra szerintem.
jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a rotax 123 az üzemórás, vagy ha vigyázok rá és csak néha húzom neki akkor bírja?
jan. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!