Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi történik egy matraccal ha...

Mi történik egy matraccal ha nehezebb ember használja mint amit javasolnak?

Figyelt kérdés

Táskarugós matracot és egy új ágyat szeretnék vásárolni. De szinte az összes matrachoz amit megtudnék venni MAX 110KG-os terhelést írnak. Én meg vagyok 125. Mi trörténik a matraccal ha én 125 kilósan fogom használni?


140x200 cm-es táskarugós matracot szeretnék venni.



jan. 7. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Fogyjál le 110 kilogrammra.
jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Egy idő után kifekszed a matracot, minőségétől függően. A férjem 120 kg én meg 50, cserélgetni szoktuk az oldalunkat, hogy mind a két oldalon egyenletesen terhelődjön a matrac 😀😀😀
jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
lesz benne egy kagyló alakú mejedés
jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb kifekszed mint kellene. Ha a rugók nem is, de a szivacs rèszek igen tönkremennek. Sok gyártó amúgy is egy közepes vagy gyenge szivacsot rak a táskarugó fölè.
jan. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Lesz benne egy mélyedés ahol sokszor fekszel. Az enyém is ilyen. Lefekszem és bele is gördülök a lyukba. Persze ehhez sok év kell, nem másnap lesz ilyen.
jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Elnèzèst kèrek mindegyikőtöktől. Rosszul írtam. Most megmèrtem magam, ruhástól felöltözve vagyok 114,7 kg.
jan. 8. 13:14
 7/19 anonim ***** válasza:

Mivel totàl határ eset, így vagy egy jó minősèget kell nèzned (aminek van paramètere ès jó minősèget takar), vagy egyel nagyobb terhelhetősègű matracot.

Egyèbkènt drágább lesz a hús mint a leves. Mert a tönkrement matracon, nem fogsz tudni aludni, illetve derèkfájás stb is lesz belőle. Ès vehetsz másikat, vagy kinlódsz.

jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ezt a matracot néztem ki, 140x200-as méretben. Mindenképp begyek hozzájuk kipróbálni és ha tetszik meg is venném néhány hét múlva max.


[link]

jan. 8. 18:22
 9/19 A kérdező kommentje:
Ez vajon mennyire "jó" minőségű lehet?
jan. 8. 18:22
 10/19 A kérdező kommentje:

Illetve volt még egy amit néztem, de ezt végül elvetettem mert nem tudom kipróbálni


[link]

jan. 8. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!