Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány olyan családi ház lehet...

Hány olyan családi ház lehet hazánkban ahol lift is van?

Figyelt kérdés
Tehát kifejezetten olyan otthon ahol csak egy család lakik és rendelkezik a ház lifttel.

jan. 14. 01:49
 1/7 The Bing Bang Theory ***** válasza:
65%

Nincsenek adatok arról, hogy hány családi házban van lift Magyarországon.

Az ilyen típusú információk gyűjtése és nyilvánosságra hozatala bonyolult lehet, mivel a családi házak jellemzően privát tulajdonban vannak, és az adatvédelmi törvények korlátozhatják az ilyen adatok gyűjtését és közzétételét.

jan. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Imadom a chatgpt-t. Tenyleg. Nekunk van egy liftunk. Az mar 1. Szerintem egyre tobb ilyen haz van. Mondok 10 ezret
jan. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ahol én lakom abban van lift,egy 10emeletes családi házban élek
jan. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4516 ilyen családi ház van. Ha nem hiszed akkor járj utána!
jan. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Torgyán Józsefnek volt a villájában, ennyit tudok.
jan. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem körülbelül ezer biztos megvan.
jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még több is ezernél. Gyakran mozgássérültek is építtetnek be, nem mert annyira gazdagok, hanem hogy tudják használni az emeletet.

Meg vannak házi barkácsliftek, amik semmilyen engedélyt nem kapnának, de vannak és működnek. Én jártam olyan házban, ahol a földszinti garázsból lehetett nyitott oldalú belső lifttel felmenni a padlásra, amit termények és egyebek tárolására használtak. Mivel oldala nem volt, ezért figyelni kellett, nehogy kilógjon a karom, mert az odalett volna...

jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!