Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy csinálják, hogy hívásozna...

Hogy csinálják, hogy hívásoznak, liveoznak ha a szüleik már alszanak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mások hogy csinálják,akik még a szüleiknél laknak, hogy hajnalokig hívásoznak, meg liveoznak. Ennyire szigetelne az ajtójuk? Nekem dekorfóliás ajtó van ablak nélkül és anyum mondta, hogy hallja amit beszélek és amúgy normál hangon beszélek nem ordítva. Mondjuk lehet az a gond, hogy ő nem csukja be a sajátját mert kicsi a szobája és gyorsan befülled.A falak vastagok azzal nem lehet gond. Most így már félek beszélni, mert ha mondjuk privát dolgokról beszélgetnék valakivel. Albérletben is ha többen bérlik ott milyen lehet.

jan. 22. 22:05
 1/4 anonim válasza:
94%

Szimplán nem érdekli őket, hogy más pihenni szeretne.

Vagy pl. emeleti szobában laknak, esetleg messze a szülők szobájától.

jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem beszélnek, hanem írnak.
jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Becsukom az ajtókat és átmegyek a másik szobába. Párom alszik, mint a bunda. Barátnőmmel csak éjszaka érünk rá beszélgetni a gyerek miatt.
jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtad van a füles, nem hallod, ha hangos vagy. Az én gyerekeim is, amikor normál hangon beszélnek, az nem jön át, de ha fülessel a fejükön játszanak, az hangos, aztán nem hiszik el, mert szerintük nem az, mivel ő nem hallja.

És nem csak az ajtón múlik a falakon vagy födémen, csöveken is átmegy a hang. Ha van sok pénzed, hangszigetelni lehet egy szobát.

jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!