Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mióta kihivtam a teljesen jó...

Mióta kihivtam a teljesen jó gázparapetthez a szerelőt csak úgy ellenőrzésre, és azóta nem jó a parapett, mit állíthatott el benne?

Figyelt kérdés

Mivel kb 10 éve se volt ellenörizve tisztítva se meg semmi, de valójában tökéletesen működött, kihivtam egy gázost(a társasház cég is ismeri a cégüket), csak úgy ellenőrizni vagy vmi.


Kijött szétszedte, kicserélte benne a kistükrőt amivel látni lehet a lángot, és nem tudom még mit csinálhatott mert azóta nem kapcsol fel automatikusan a lecsökkent hőmérsékletnél, hanem csak akkor, mikor már bőven lehűlt az egész lakás szinte remegek na akkor végre el kezd fűteni újra.


Aztán megint lekapcsol ha elérte a neki megfelelő hőt és hiába tekergetem én nem hajlandó fűteni max ha rányitom az erkélyajtót és jól megcsapja a hideg az èrzékelőjét.


Felhívtam a gázost újra hogy nem tartja a megfelelő szobai hőmérsékletet azóta mióta szédszedte es elmondta hogy a hőerzékelőjét allitgathatom en is a hátánál, nem sok játéka van ugyan, de ennyi. állitgattam én lentre is és figyeltem 1 órán keresztul mikor kapcsol fel fűtésre mikor áll le, és állitottam fentre is akkor is megfigyeltem.


Igy is úgy is sz.r a parapett mióta hozzányúlt a gázos.


Ezen kívül mit állíthatott el benne?

[link]



jan. 27. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Vissza kell hívni,és megmondani amióta hozzányúlt azóta nem jó.

Majd ha megcsinálta,megköszönni,hisz már ki lett fizetve .

Igy voltam az autó szerelővel .Világított 1 ellenőrző lámpa .

Kereste a híbát.a lámpa elaludt.5000 kért. Alig mentem 2 km t,a lámpa világit .Másnap tudtam csak vissza menni.Lehet hogy most rájött a híbára . Megköszöntetem és eljöttem.Tegnap már kifizettem a javítást.

jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!