Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A léces ágyrácsokat odaszokták...

A léces ágyrácsokat odaszokták rögzíteni az ágykerethez valahogy?

Figyelt kérdés

Amit kinéztem ágyat olyan ágyrács van hozzá aminél a lécek egy szövetszalaggal ( nemtudom ennek a pontos megnevezését ) vannak egymáshoz rögzítve. De ilyen esetben nem kell valahogy rögzíteni a rácsot az ágy két végénél? Ha nem akkor nem mászkál, csúszkál majd el a matrac alatt?


Ebben a videóban mutatják az ágyrácsot amiről beszéltem.:


https://www.youtube.com/watch?v=-iz1C1ObQxI&ab_channel=V%C3%..



jan. 29. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
nem kell , de ha minden lécet facsavarozol akkor merevebb lessz az ágykeret
jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen van. Én három három helyen ( a két végén és középen) fogattam oda a két szélén, mert különben elcsúszkáltak a lécek.
jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

én az összes lécet odacsavaroztam az ágykerethez, igaz nekem ágyneműtartós az ágykeret...


Szerintem a gyár is azt javasolja hogy oda kell rögziteni

jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a lécek hossza pont passzol (tehát csak pár mm-t tud oldalra mozogni) akkor elég a két szélső lécet odacsavarozni.

De legtöbbször túl rövidek a lécek, és végig kell csavarozni vagy szögelni az összeset.

jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ès ezt meglehetne oldani fúrás vagy csavarozás nèlkül is? Mármint nem szeretnèm szètfurkálni, főleg hogy adnak rá garanciát is.


Az jó megoldás lenne ha vennèk olyan szèles lècet mint a rèsek a rácson, dekopírral felszabdalnám ès bepakolnám a rács lècei köze, vègig minden rács közè mindkèt oldalt. Majd ezzel a szövetcsíkkal, vagy ha olyat nem kapok mint amivel gyárilag összevan fogatva akkor olyannal ami a redőnyökhöz van összekötnèm úgy hogy ezekre a pici fadarabokra rászögelnèm azt a szövetcsíkot.

jan. 29. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha garanciát adnak rá, akkor küldd vissza, ha lötyög.

De a gyári utasítás szerint kell rögzítened a léceket.

És ha az nem elég, akkor mehet a garis ügyintézés

jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt a 3 gyerekem ágyában és soha nem voltak odarögzítve. Általában nem is szükséges, de persze ágytól is függ ahogy írták. Ha túl nagy a mozgása a léceknek vagy esetleg túl mozgékony aki rajta fekszik, akkor el tudnak mozdulni és olyankor legalább a két végén érdemes rögzíteni.
jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár facsavarral odafogattam pár helyen mert néha elmozdult.
jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!