Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik város élhetőbb: Zalaege...

Melyik város élhetőbb: Zalaegerszeg, vagy Veszprém?

Figyelt kérdés

jan. 30. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Zalaegerszeg
Veszprém
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Veszprémben jóval drágább pl az albérlet mint Zegen. Legalábbis az utolsó kutatásaim alapján pár évvel ezelőttről amikor mindkét városból néztem bőven.
jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy 2023-as kutatás szerint Veszprém és környéke élhetőbb. [link]
jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Veszprém sokkal szebb
jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Zalaegerszegen nőttem fel,Veszprémben jártam egyetemre és dolgoztam egy darabig. Veszprém sokkal szebb. Parkolni a belvárosban mindkét helyen katasztrófa. Veszprémnél közel a Balaton (Zalaegerszegtől sincs messze,ha megelégedsz Keszthellyel és környékével.) A távolsági közlekedés mindkét esetben katasztrófa. A helyi tömegközlekedés Zalaegerszegen,ha külvárosi részekben akarsz eljutni,szintén főbelövős. Veszprém nem tudom e tekintetben,ött kocsival kozlekedtem. Zalaegerszegen halál tud lenni,hogy minden nagyobb bolt a város szélén van,össze vissza. Maga a város ronda, semmi lehetőség kikapcsolódni,szórakozni. Bp-re feljutni is halál,mivel az autópályahoz Kanizsáig le kell menni. De persze sok mindentol függ,ha gyereked is van,megint más a történet,ezt a részét nem tudom. Mindenesetre ha csak ez a két lehetőségem lenne, Veszprémet valasztanám.
jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed az árakat, azok elmondják, hogy igencsak Veszprém.
febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert Zalaegerszeg ennyivel drágább?

Minél olcsóbb annál élhetőbb az árak szempontjából.

febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: elsősorban az ingatlanárakat kell megnézni
febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!