Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül most bp-en egy...

Mennyibe kerül most bp-en egy zárcsere ha elhagytam a kulcsom?

Figyelt kérdés

Nem lakok a lakásban ezért ritkán szoktam ránézni, hogy minden rendben van -e. Most viszont mentem volna körülnézni de sehol se találom a kulcsokat. Ezen volt a lépcsőház kulcsa, a bejárati ajtóé, és a postaláda.

Gondolom a lépcsőház és közös tárolók kulcsait a közös képviselő tudja átadni. Jól gondolom? Illetve a postaláda és a bejárati ajtó zárcseréje mennyibe kerülhet?

Milyen iratokra lehet szükségem? Nem én vagyok az egyedüli tulaj de van szerződésem illetve tulajdoni lapon is rajta vagyok mint fél tulajdonos.


febr. 11. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
40.000.-összvissz, új zárral együtt.
febr. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet olcsóbb ha kölcsönkéred egy másolás erejéig a kulcsokat a másik tulajtól.
febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő sajnos külföldön él így lehet az még macerásabb lenne. Persze ha nagyon drága a csere akkor megpróbáljuk megoldani.
febr. 12. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:
8 éve 23 ezer volt csak a mágneses biztonsági zár 3 kulccsal. Plusz a feltörés és zárcsere.
febr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!