Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fizetős hajléktalan szállók...

Fizetős hajléktalan szállók mennyit szoktak kérni? Illetve bárki be mehet aki fizet vagy ennek mi a menete?

Figyelt kérdés
Sajnos ugy nézki hogy elöbb utobb az utcán fogok kikötni,sajnos hiába keresek állást,nagyon sok helyre be adtam a jelentkezésem de hiába,arra sem méltatnak hogy legalább egy email vagy telefonon felhivjanak.Szoval már nagyon nehézhelyzetben vagyok,de persze az sem biztos hogy hajléktalan szállóra bekerülök szoval lehhet az utcán kell élnem,azon gondolkozom még hogy esetleg a testemből élek vagy támogatót keresek,sajnos már nem tudok jobbat.Hogy lehet az utcán túlélni?
febr. 15. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a szakmad? Hol élsz? Mihez értesz? Bármit alvallalsz ha úgy van? Pl gyár, meki, takarítás?
febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen mindent elvállalok de a legalja munkára sem vesznek fel,már a mekibe is próbálkoztam de oda meg csak diákokat keresnek,takaritára is jelentkeztem de ott meg több éves tapasztalat kell pedig nem egy bonyolult munka..
febr. 15. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Jól van azért ennyire nem kéne kamuzni.

Nálunk az írni-olvasni nem tudó félveséjű c-csajszi is el tud menni takarítani.

Építkezésre is folyamatos a segédmunkás felvétel.

Szállással (4 ágyas) együtt!

febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as az nállatok van! És nem kamuzok!
febr. 15. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz egy várost, segítünk hátha tud munkát valaki.
febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!