Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan változtassam meg a...

Hogyan változtassam meg a lakcímem elektronikusan?

Figyelt kérdés
A jelenlegi állandóm apámhoz van bejelentve viszont át akarok jelentkezni anyámhoz. Viszont az ügyfélkapus ügyintézésnél nincs megfelelő opció, mivel nem albérlet hanem anyám háza, ő a tulajdonos. Ha "Nem kizárólagos tulajdonos / Nem egyedüli haszonélvezőt" írtam be akkor kér "Szállásadói nyilatkozatot a tulajdonostársak hozzájárulásáról" de anyám nem bérbeadó meg semmi szóval abszolút nem értem (most lettem 19 szóval nem értem még ezeket teljesen). Próbáltam beírni egyedüli haszonélvezőt is de visszaküldték hogy nem jó, anyám szerint mivel ő az. Most akkor hogy változtassam meg, melyiket kell akkor választani? Vagy rossz helyen intézem és van dokumentum erről amit be lehet küldeni e-levélen? Anyámat is kérdeztem de ő sem tudja. Köszi a segítséget előre is!

febr. 17. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "Egyedüli tulajdonos" vagy csak "Tulajdonos"? Mert ahogy írod anyukád az.
febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ott van, hogy szállásadói nyilatkozat kell. Kitöltitek és kész. Nem is értem, miért nem azt csinálod, amit kérnek
febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!