Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A konyhában a járólapon...

A konyhában a járólapon csúszkáló kisszőnyeggel tudok valamit csinálni hogy egy helyben maradjon?

Figyelt kérdés
Vettünk a konyhába ilyen kisszőnyeget, 60x40 cm kb. Ahogy rálépünk, mindig arrébbmászik egy kicsit, nem akar egy helyen maradni. Lehet vele valamit csinálni ezzel kapcsolatban? Létezik valami megoldás rá, pl az aljára valami felé anyagot vagy eszközt felrakni?
márc. 8. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Dupla oldalù ragasztòval tudud rögzíteni. A ragasztò nyomàt pedig körömlakk lemosòval fel tudod szedni, ha elveszed onnan a szönyeget.
márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Van szőnyeg alá csúszásgátló alátèt többfèle kivitelben.
márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Vegyél csúszásgátló alátétet, ahogy #2 javasolta. Nekem az van az előszoba és folyosó közti kis szőnyeg alatt. Vettem egy tekerccsel és vágtam belőle akkora darabot ami kellett.
márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Én nyomtam az aljára néhány pötty F.BS szilikon ragasztót majd belesimítottam a szőnyeg anyagába. Száradás után tökéletes a stabilitása. Nekem F.BS volt kéznél de bármilyen szilikon ragasztó-tömítő megfelelő. Ezzel persze nem arra akartam utalni, hogy a csúszásgátló alátétek nem jók csak arra, hogy máshogy is lehet egyszerűen jó eredményt elérni.
márc. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!