Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valami baja a kombi kazánnak?

Van valami baja a kombi kazánnak?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem be egy lakásba, ahol egy Demrad Aden kombi kazán szolgáltatja a fűtést és a melegvizet. Előre kiemelném, mielőtt jön a leba*ó, hogy nem értek a kazánokhoz egyáltalán és a rajta látható telefonszámot hívtam már, de pont nem vette fel senki (később próbálkozok ismét). Ami fura nekem a működésnél, hogy amikor leesik a hőmérséklet a lakásban és bekapcsol a fűtés, akkor nagyon sokszor egymás után kialszik a tűz és újra ráadódik a gyújtás. A jobb láthatóság kedvéért levideóztam az eseményt (nem tudom a hangot mennyire hallani rajta, érdemes lehet max hangnál nézni). Szerintetek normális ez a működés? Ha nem akkor mi lehet a baja?

A videó: [link]


márc. 8. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem taja meg a lángot,ehhez szerelő kell.
márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elegendő a víz nyomása ?
márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a vízzel nincs baj (be van építve még egy mérő a rendszerbe, mert ez nem a legpontosabb, azon 1.5 a bar). meg elméletileg a víznyomás nem függ össze a kialszik a láng dologgal.
márc. 10. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos összefüghet.Ha határ eset ki be kapcsolhat,vagy el sem indul.

Ilyen előfordul,lehet hogy nem is gazdaságos a javíttatása .

márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!