Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A belvárost a piac miért...

A belvárost a piac miért árazza fel?

Figyelt kérdés

Én nem értem ennek az okát.


Én egyetemistaként olyan helyen béreltem szobát, ami belvárosra hasonlít.Vagyis, szűk utcák, sok kisbolt,parkolóhely nuku, nehézkes közlekedés autóval.A nagyobb plázák, üzletek messze.Ja, igen, lehetett venni túlárazott lángost meg kürtös kalácsot.

Hajnalban meg lehetett hallani, ahogy a prostik,kisebbségek veszekednek hangosan.



Utána vettem lakást külső részben.Óriási a különbség.Nem probléma a kocsi tárolása, közlekedés vele.Eleve volt mélygarázs helyem.De, akinek nem, ők meg az udvarban tudtak parkolni, volt elég hely.

Közelebb vannak a nagy bevásárlóközpontok, hipermarketek is.A családoknak van a közelben ovi, suli.


Én sohasem értettem ezt a hájpot a belvárossal kapcsolatban.Számomra élhetetlen.


márc. 10. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Oké. Neked jó ami van.

Akkor minden faxa.

márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik város belvárosát? Nem mindegy.

Nálunk a belváros (nem Bp) szinonima arra, hogy minden elérhető távra van, minden könnyen megközelíthető, bárhol dolgozz a városban a belvárosból pikkpakk eléred. A középiskolák 99 %-a a belvárosban. Szakrendelők szintén. Ovi, bölcsi is akad.

márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha Bp-re gondolsz, a lakásárak több tényező miatt mennek fel, mert pl. befektetésnek keresik (ki lehet adni a lakásokat egyetemistáknak), a turizmus kiszolgáló személyzete, és maguk a turisták számára kiadó lakásokra külföldi befektetők is rácsobbantak, ezáltal a kínálatot szűkítik ami árfelhajtó, továbbá rengeteg közpénz veszti el közpénz jellegét, gondolhatod ezeket is belvárosi ingatlanba fektetik.
márc. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!