Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más se szokott új gázgyújtót...

Más se szokott új gázgyújtót venni, ha kifogy?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, ha csak gáztűzhelynél kell használni. Először gondoltam veszek újat, de észrevettem, hogy maga a szikra is könnyedén begyújtja a gázt. Akkor meg minek vegyek 600 ft-ért egy új gázgyújtót. A kérdés nem azoknak szól akiknek a gáztűzhelyén van beépített szikráztató, sem az indukciós főzőlaposokhoz😁

márc. 17. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy szikra is elég, nem szükséges láng.

Piezo-s van, az elvileg örök.

márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy utántöltőt! A legtöbb kisebb gázgyújtót, öngyújtót lehet tölteni, nem kell újat venni. Mi is ezt csináljuk. Nekem ez a fajta van, valami egyszerű boltban vagy barkácsáruházban vettem pár éve, csak ritkán kellett használni belőle:

[link]

márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,tölteni szoktam amíg el nem romlik.
márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egy időben olyannal gyujtottam meg a gázt ami ki volt fogyva és csak a szikra volt.
márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Én is ezt mondom, hogy így csinálom.
márc. 18. 21:48
 6/6 Garott ***** válasza:
Vehetsz simán egy szikráztatót is. Ez kb ugyan olyan, mint a gázgyújtó, csak elemmel működik, és csak szikrát ad. Álalában kínaiakban árulják.
márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!